Letní prázdniny v galerii

Celodenní výtvarné dílny
AKCE A ZÁŽITEK / UMĚNÍ AKCE, PERFORMANCE A HAPPENING
8.–12. července (vernisáž 12. července od 15:30 hodin)
pondělí–pátek, 9–16 hodin

O letních prázdninách čekají na děti v Galerii moderního umění v Hradci Králové nezapomenutelné zážitky! Přijďte se dozvědět a hlavně zažít, že umělecké dílo nemusí mít jen tradiční podobu obrazu a sochy. Děti si vyzkouší různorodé výtvarné akce a tvoření ve stylu významných českých umělců 20. století (např. Vladimíra Boudníka, Zorky Ságlové, Huga Demartiniho, Milana Langera, Ivana Kafky). Celodenní výtvarné dílny budou završeny vernisáží, na kterou jsou zváni nejen rodiče, prarodiče, známí, ale i široká veřejnost.

Určeno pro děti 7 – 12 let.
Cena: 1 600 Kč (Cena zahrnuje odborné vedení, výtvarné pomůcky, vstup do všech prostor GMU, svačinu, oběd, celodenní pitný režim).

Počet míst je omezen, závaznou přihlášku naleznete zde.


Dopolední výtvarné dílny

16. – 19. července
úterý – pátek, 10–12 hodin 

Zveme všechny děti od 4–6 let s doprovodem, 7–12 let bez doprovodu dospělé osoby, do výtvarného ateliéru GMU, kde na vás čekají čtyři dny plné umění, během kterých se z vás stanou malíři, sochaři i grafici! Během červencových výtvarných dílen se podíváme na proměny zobrazování portrétu, krajiny, zátiší a figury. Každý den prozkoumáme jeden z těchto námětů. Děti ve výtvarném ateliéru čeká malování, modelování i grafika.

 Vstupné pro dítě 40 Kč/den, doprovod zdarma. Počet míst je omezen, registrace u Anety Patkové.

 

Loader