Otevřený ateliér

Aneb dveře dokořán, každý je vítán! 
Čtvrtek v galerii, kdy mohou přijít tvořit malí dopoledne a velcí odpoledne. 
Otevřený prostor pro vaši tvorbu, nápady anebo výtvarné nápady ze šuplíku lektorek.

Termíny:

09/07 Otevřený ateliér 1 | Fotopapír

Co se dá dělat s exponovaným fotopapírem, jak se dá využít? Dá se na něj ještě nějaký obraz vůbec dostat? Řadu fotopapírových experimentů vyzkoušíme v prvním Otevřeném ateliéru ve čtvrtek 9. června. S dětmi dopoledne a s dospělými, kteří chtějí tvořit, odpoledne.

23/07 Otevřený ateliér 2 | S hostem Petrou Malinovou

Hostem workshopu je vystavující Petra Malinová, která se v dopoledním programu pro děti do 15 let zaměří na práci s jílem a přírodninami. Budeme se věnovat postupům, které sama uplatňuje ve své tvorbě. S sebou doporučujeme pracovní oděv. 
Odpolední ateliér opět s doprovodem Petry Malinové pro dospělé se bude týkat kresby po slepu a práce s přírodními uhlíky. S sebou doporučujeme vzít šátek.

06/08 Otevřený ateliér 3 | Olejové a akrylové barvy

I na klasické techniky je třeba myslet. Pro někoho banální otázka, pro někoho nové poznání. Jaký je rozdíl v olejových a akrylových barvách? Jak se se kterými maluje, co je k tomu potřeba a co má větší šmrnc? Tentokrát od barevných experimentů k obrazům.  

20/08 Otevřený ateliér 4 | Hlína

Přijďte vytvořit dílo, které je a není. Žádná modelína, ale pořádná hlína se bude pod vašima vlastníma rukama tvarovat, modelovat a formovat. Autorské prostorové dílo dle vašeho výběru bude žít několik hodin, než se navrátí do jedné velké pospolité hmoty.

Vždy v časech:
10–13 hod. děti 3 –15 let,
15–19 hod. dospělí

Cena 20 Kč.
Bez přihlašování a rezervace.

Otevřený ateliér

EDU léto

Loader